Profil użytkownika
Last-Minute
Last-Minute
Rynek Główny 20
Małopolskie
ODLOTOWEWAKACJE Last-Minute
O mnie

Zapraszamy do rezerwacji na stronie OdlotoweWakacje.COM Możesz wybierać wśród milionów ofert. Nasi konsultanci nie dadzą Ci się w tym zagubić i poprowadzą za rękę. Wystarczy email lub telefon. Na Twoje życzenie znajdziemy wycieczkę w opcji last minute, czyli najtaniej! A do tego - all inclusive. Wszystko w cenie, czyli niczego Ci nie zabraknie.

Do wyboru najpopularniejsze kierunki: Egipt, Turcja, Tunezja, Maroko, Grecja, Włochy, Hiszpania, jak i te egzotyczne: Seszele, Mauritius, Hawaje, Bali, Dominikana czy Tajlandia. Podróż poślubna jest ważnym wydarzeniem. Dlatego należy wybrać rozsądnie. Pomożemy dobrać odpowiednie oferty, nawet do najbardziej wyszukanych wymagań.

Są kraje, gdzie wakacje trwają cały rok! W miesiącach zimowych warto odwiedzić takie miejsca: Kuba, Zanzibar, Madera . Latem i wiosną polecamy wycieczki: Portugalia , Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Majorka oraz wyspy greckie: Korfu, Kos czy Zakynthos.

Słońce rzadko zachodzi również na Wyspach Kanaryjskich i wiele par wybiera to miejsce na spędzenie pierwszych wakacji tylko we dwoje: Teneryfa , Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, Gomera.

Zapraszamy Młode Pary na wczasy, wakacje i wycieczki w każdy zakątek świata - http://www.odlotowewakacje.com