Profil użytkownika
Biuro Podróży Continental Travel
Biuro Podróży Continental Travel
20-002 Lublin
Krakowskie Przedmieście 40
Lubelskie
CONTINENTAL-TRAVEL Biuro Podróży Continental Travel
O mnie

Witamy w świecie CONTINENTAL TRAVEL.
Świecie pełnym słońca, dobrej zabawy i wakacji trwających 365 dni w roku. Za Pośrednictwem naszego biura przeniosą się Państwo w wymarzone miejsce na świecie. W miłej atmosferze posłużymy Wam fachową, popartą doświadczeniem poradą w kwestii wyboru zarówno kierunku jak i konkretnego obiektu czy imprezy turystycznej. Współpracując ze znanymi na polskim rynku i godnymi zaufania touroperatorami dysponujemy ofertą, która jest w stanie zaspokoić wszystkie Wasze oczekiwania. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Ile potrzeb – tyle propozycji. Od przyjemnego wylegiwania się na ciepłej plaży dla tych, którzy pragną jedynie wypocząć, do szaleństwa na deskach snowboardowych i nartach dla miłośników podwyższonego poziomu adrenaliny.

Biuro podróży Continental Travel to biuro działające w Lublinie. Jesteśmy wierni tradycjom turystyki wypoczynkowej propagujemy formę błogiego lenistwa w czasie wczasów indywidualnych i rodzinnych. W czasie pobytu i wypraw oddajemy Was w ręce w pełni oddanych, wyszkolonych rezydentów i pilotów.
Biuro Podróży CONTINENTAL TRAVEL, jest autoryzowanym przedstawicielem takich marek jak: NECKERMANN, SCANHOLIDAY, OASIS, EXIM TOURS, WEZYR HOLIDAYS, ECCO HOLIDAY, VIVA TOURS, SELECTOURS, SUNFUN, ECCO HOLIDAY, GTI TRAVEL, JET TOURISTIC, PEGAS, ALMATUR, GRECOS, ALFASTAR i wielu innych posiadających koncesję i zabezpieczenia finansowe. Nasze biuro podróży prowadzi szeroką działalność, obejmującą wszystkie segmenty turystyki – od organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, wczasów i wycieczek krajowych, kursów, konferencji i podróży motywacyjnych po zagraniczną turystykę wyjazdową.

Mamy w swojej ofercie także propozycje wyjazdów bliższych i na każdą kieszeń – zimą do znanych ośrodków narciarskich, latem do popularnych miejscowości wypoczynkowych oraz wycieczek autokarowych po Europie. Przy przygotowywaniu naszej oferty zadbaliśmy o to, aby proponowane przez nas miejscowości i hotele w 100% odpowiadały Państwa wymaganiom, a ceny były dostosowane do Państwa możliwości finansowych. Jesteśmy przekonani, że wybierając jeden z kierunków proponowanych przez nasze biuro zaspokoicie Państwo swoje oczekiwania.